Scrapování    vše o scrapbookingu 

SCRAPOVÁNÍ » Povídání
Ochutnávka z nového čísla

První číslo nového ročníku Scrapování přináší řadu návodů na výrobu i pro inspiraci. Napříkad - jak udělat z obyčejné dřevěné krabičky takhle kovově vypadadající starobylou šperkovnici.

 

Nebo jak si udělat velice jednoduše vlastní razítko...

 

Nebo potřebujete inspiraci na Valentýna?

Tak si nezapomente objednat nové číslo - je tam toho daleko víc!


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Co tu všechno najdete?

Časopis Scrapování má za sebou první rok – a k prvním narozeninám dal sobě, ale především vám dárek: nový web. Budete si na něm moct nejenom objednávat časopisy, ale najdete tu i obchod se scrapbookovými pomůckami a materiály. A protože z vlastní zkušenosti vím, že člověk by v podstatě potřeboval na své tvoření téměř všechno, co vidí – jenže na to by musel vyhrát v loterii – najdete v e-shopu různé sady rozdělené do menších částí a úměrně k tomu i za „částečnou“ cenu. Třeba jednotlivé papíry z velkých sad, které samostatně většinou nekoupíte, rozdělujeme i velké sady razítek apod.

Kromě obchodu tu najdete i galerii. Ta je zatím prázdná – čeká totiž na to, až ji zaplníte fotografiemi svých výtvorů. Ty posílejte na naše maily: scrapovani@email.cz nebo na info@scrapovani.cz. Už se těšíme!

V sekci Scrapování najdete i různé články – návody, nápady, tipy, inspirace, reportáže apod. - pod kterými můžete také diskutovat. Budeme tu zveřejňovat i pozvánky na scrapbookové kurzy. Pokud je pořádáte, pošlete nám informace, rádi je zveřejníme.

Takže doufám, že si právě tyhle stránky přidáte do svých oblíbených, že co nejdřív naplníte fotogalerii svými obrázky, že se tu rozjedou diskuse – prostě že tyhle stránky začnou žít svým vlastním životem.

Sylva Šporková - Bára


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ